DETAIL PRODUKTU:

Zen difuzér, Nobilis Tilia

Objednávkové číslo:
T0329


EAN:
3700471000420


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (1 ks)CENA BEZ DPH
1 090,85 Kč
CENA S DPH
1 320,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

(i) V ceně zahrnut recyklační poplatek: 2,90 Kč bez DPH / 3,51 Kč s DPH

POPIS PRODUKTU:

Difuzér éterických olejů využívá ultrazvukových vibrací k výrobě studené a suché vodní mlhy, v níž se do vzduchu rozptylují éterické oleje. Je proto šetrnější než klasické aromalampy, udržuje kvalitu éterických olejů a tím i jejich účinnost. Vytváří jemnou mlhu zvlhčující suchý vzduch a je vhodným doplňkem jak do bytu, tak i do kanceláří. Díky volitelnému podsvícení, tvarově čistému vzhledu a účinnosti odpařovaných éterických olejů pomáhá vytvářet zdravou a pohodovou atmosféru. Difuzér je vybavený kontrolkou pro nízkou hladinu vody s automatickým vypínáním a také volbou cyklického odpařování, které si můžete nastavit podle svých potřeb. Tento difuzér je určen do prostor s velmi suchým vzduchem.

Rozměr: 14,5 x 14,5 cm.

Materiál: dřevo a plast.

Návod k difuzéru naleznete zde.

Komu udělá radost?
Zenový difuzér je vhodný pro každodenní použití pro prostory 30-50 m2 a je první volbou pro příznivce čistých a střízlivých linií.

Použití: Naplňte vnitřní nádobku vodou nebo hydrolátem (pravou květovou vodou) a přidejte 5-15 kapek vybraného 100% přírodního éterického oleje nebo směsi éterických olejů. Difuzér uzavřete a přístroj zapněte podle návodu. Do difuzéru nepatří rostlinné oleje. Podrobný návod k použití a čištění zařízení je součástí difuzéru.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace