DETAIL PRODUKTU:

Sada dvou náramků z lapisu lazuli a černého achátu

Objednávkové číslo:
BJEW-JB05028-01


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (2 ks)CENA BEZ DPH
329,73 Kč
CENA S DPH
399,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Atraktivní sada dvou náramků z lapisu lazuli a černého achátu, zdobených rondelkami hematitu a korálkem s kubickou zirkonií pro krásný, třpytivý efekt. Korálky lapisu lazuli a achátu cca 6,5 mm jsou navlečeny na kvalitní elastické nylonové gumičce. Ilustrativní vyobrazení, kupujete přírodní materiál, jednotlivé náramky se mohou od doprovodných fotografií mírně lišit barevným odstínem a kresbou kamene.

Náramky jsou unisex, vhodné pro ženy i muže. 

Velikost náramků: univerzální - náramky mají vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelné až na cca 21 cm. Při natažení nad obvod 22 a více cm již nepůsobí náramky estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí. 

Lapis lazuli je silný ochranný kámen, hlavně pro děti. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání. Lapis Lazuli je skvělý duchovní kámen, obzvláště vhodný pro meditace. 

Achát je od nepaměti považován za kámen ochrany, síly a harmonie. Udává se, že dodává odvahu, sílu, sebedůvěru a potlačuje strach. Již v antickém řecku lidéí věřili, že achát dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, posiluje soustředění, dodává odvahu a upřímnost vůči jim samým. V lidových tradicích se udává, že achát pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, pomáhá potlačit vnitřní napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty. Též se o achátu praví, že posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Od starověku se achát používal v podobě talismanů jako kámen ochrany pro malé děti.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace