DETAIL PRODUKTU:

Lávový kámen náramek s ozdobami

Objednávkové číslo:
BJEW-JB08040


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (3 ks)CENA BEZ DPH
123,13 Kč
CENA S DPH
149,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Elegantní náramek z korálků přírodního lávového kamene s ozdobami v tibetském stylu. Průměr korálků lávového kamene je cca 8,8 mm, navlečeno na kvalitní nylonové gumičce, kovové korálky jsou z obecného kovu. Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, kdy se může lišit barevnost a struktura kamene od doprovodných fotografií. Vždy však obdržíte náramek srovnatelné kvality.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení nad obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí. 

O lávových kamenech se udává, že jsou prospěšné lidskému organismu. Jejich účinek má mít dle pověstí posilující vliv na celé naše tělo. Lávové kameny mají napomáhat správné cirkulaci krve, uvolňovat  unavenou mysl a navozovat pocit dokonalé harmonie a jednoty.

Černé krystaly, minerály a kameny jsou symbolem síly a ochrany. Černá značí absenci světla, např. tmavá noční obloha mezi hvězdami. Temná noc je vnímána jako čas neklidu, lidé se obvykle bojí věcí neznámých. I když je tato barva často vnímána negativně a spojována s něčím, co končí, neboť vyjadřuje smutek, přesto se kameny černé barvy používají jako amulety, chránící před neklidem, strachem, obavami a úzkostí. Tradičně se kousek černého kamene pokládal ke vstupním dveřím, abych ochraňoval obydlí. Skoryl (černý turmalín) a onyx se používají jako ochrana před fyzickým strádáním. Černá by měla posilovat odvahu, fyzické a duševní síly. 

Černé krystaly se vzájemně v účinku podporují se zelenými kameny (osobní kameny lidí narozených ve znamení Býka, tj. od 20. dubna do 21. května). Společně poskytují bezpečí a jistotu. 

Černá ve Feng Shui představuje energii vody. Kameny této barvy jsou vhodné pro jakýkoliv prostor, který se používá k odpočinku, meditaci, relaxaci nebo modlitbě. Energie vody je tradičně spojována se vstupem nebo se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty. Chcete-li zachovat svůj život v pohybu směrem vpřed k vytyčeným cílům, využijte k tomu energii vodních prvků. 

Voda, to je energie ticha, síly, klidu a očisty. Je ztělesněním nerealizovaných možností a schopností. Je poddajná a velmi silná. Vodní prvek přináší sílu regenerace a znovuzrození, je energií kruhu života. 

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace