DETAIL PRODUKTU:

Křišťál a ocel s karneolem módní náramek široký wrap

Objednávkové číslo:
BJEW-JB02589-02


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (1 ks)



CENA BEZ DPH
119,83 Kč
CENA S DPH
145,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Okouzlující široký módní wrap náramek z pěti kruhů oceli, kousků křišťálu a kousků karneolu v němž spolu ladí v dokonalé harmonii. Stříbřitá krása lesklého kovu a třpytivého křišťálu a oranžová barva karneolu. Atraktivní šperk s nádherným kontrastem tmavých a světlých kamenů. Oba druhy kamenů - světlý i tmavý, dodávají tomuto náramku luxusní vzhled. Ukažte své módní cítění tímto tak elegantním a atraktivním náramkem. Kombinace kousků karneolu a křišťálu, vloženého spolu s malými ocelovými korálky mezi stříbřitý kov - náramek lze libovolně uzpůsobit velikosti každé ruky! Ilustrativní vyobrazení, kupujte přírodní materiál, jednotlivé náramky se mohou od doprovodných fotografií lišit velikostí, barevným odstínem a tvarem kamenů.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 24 cm. Náramek je díky značné flexibilitě paměťového drátu možno přizpůsobit téměř jakémukoliv obvodu ruky.

Křišťál je po staletí mezi lidmi považován za velmi účinný a universální krystal, jenž jako talisman údajně silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. V lidových tradicích křišťál povzbuzuje psychiku, jasnozřivost a samostatnost. Udává se, že pomáhá sebezdokonalení. Jako talisman křišťál ochraňuje před vším zlým a negativním. Zvyšuje naše duchovní síly. Harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Karneol je v lidových tradicích stabilizující kámen s vysokou energií. Udává se, že dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život. Motivuje k úspěchu. Tiší vztek, žárlivost a závist, pomáhá potalčit deprese a negativní myšlenky. Dodává prý také výřečnost a posiluje sebedůvěru. Karneol se též používá jako talisman, jenž navozuje klidný spánek, údajně totiž zahání noční můry. V některých kulturách se používá jako kámen, jenž povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace