DETAIL PRODUKTU:

Křišťál a ocel s avanturínem módní náramek široký wrap

Objednávkové číslo:
BJEW-JB02589-03


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (1 ks)CENA BEZ DPH
152,88 Kč
CENA S DPH
185,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Okouzlující široký módní wrap náramek z pěti kruhů oceli, kousků křišťálu a kousků zeleného avanturínu. Atraktivní šperk s nádherným kontrastem tmavých a světlých kamenů. Oba druhy kamenů - světlý i tmavý, dodávají tomuto náramku luxusní vzhled. Ukažte své módní cítění tímto tak elegantním a atraktivním náramkem. Kombinace kousků avanturínu a záhnědy, vloženého spolu s malými ocelovými korálky mezi stříbřitý kov - náramek lze libovolně uzpůsobit velikosti každé ruky! Ilustrativní vyobrazení, kupujte přírodní materiál, jednotlivé náramky se mohou od doprovodných fotografií lišit velikostí, barevným odstínem a tvarem kamenů.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 24 cm. Náramek je díky značné flexibilitě paměťového možno přizpůsobit téměř jakémukoliv obvodu ruky.

Křišťál je po staletí mezi lidmi považován za velmi účinný a universální krystal, jenž jako talisman údajně silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. V lidových tradicích křišťál povzbuzuje psychiku, jasnozřivost a samostatnost. Udává se, že pomáhá sebezdokonalení. Jako talisman křišťál ochraňuje před vším zlým a negativním. Zvyšuje naše duchovní síly. Harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Avanturín je dle tradic pověstným kamenem štěstí, udává se, že přináší prosperitu a majetek, prý posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace