DETAIL PRODUKTU:

Klíčenka s křišťálem a stromem života

Objednávkové číslo:
KEYC-G043-C07


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (1 ks)CENA BEZ DPH
147,93 Kč
CENA S DPH
179,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Klíčenka s přírodním křišťálem a Stromem života, silných ochranným symbolem, který dává svému majiteli životní sílu, energii a vitalitu - mějte Váš oblíbený kamínek stále s sebou ve formě krásného přívěsku ke klíčům. Velikost kruhu se stromem života je cca 2,5 cm, délka je cca 6 cm. Vyrobeno z bižuterního kovu stříbřité barvy.

Ilustrativní vyobrazení, kupujete přírodní šperk, proto se tvar, barevný odstín a kresba kamene může lišit od dobrovodných fotografií. Přívěsky na klíčence jsou broušeny z velkých kusů křišťálu, proto mohou vykazovat prasklinky a nestejnoměrnou barevnost a strukturu.

Křišťál je po staletí mezi lidmi považován za velmi účinný a universální krystal, jenž jako talisman údajně silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. V lidových tradicích křišťál povzbuzuje psychiku, jasnozřivost a samostatnost. Udává se, že pomáhá sebezdokonalení. Jako talisman křišťál ochraňuje před vším zlým a negativním. Zvyšuje naše duchovní síly. Harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace