DETAIL PRODUKTU:

Hennessy VS 40% 0,7 l

Objednávkové číslo:
017143


EAN:
3245995960015


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (2 ks)CENA BEZ DPH
825,57 Kč
CENA S DPH
999,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Vinné brandy - Cognac vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy Ugni blanc (doplněná menšinovým podílem dalších tamních odrůd) vypěstovaných na vinicích francouzské apelační oblasti Cognac AOC.Hennessy Very Special v sobě spojuje intenzívně ovocný charakter a příjemné tóny dubového dřeva. Na patře se projevují silné motivy pražených mandlí, umocněných svěžím, živým dojmem z hroznů.

Hennessy Very Special je koňak náročný na výrobu, ale díky svému nenapodobitelnému a nadčasovému stylu uspokojí již při první ochutnávce. Jak je typické pro produkty Hennessy, tento koňak a jeho odvážný charakter je výsledkem pečlivého výběru pouze těch nejosobitějších a nejvýraznějších eaux-de-vie. Po několikaletém zrání v sudech z francouzského dubu se eaux-de-vie míchají v jedinečně mistrné tradici značky Hennessy, která zajišťuje mimořádnou konzistentnost produkce. Hennessy Very Special je koňak, který je ideální na zvláštní příležitosti, zejména když máte společnost. Oceníte ho samotný, na ledu i v míchaném nápoji ndash; jeho živý charakter vždy vynikne.       

UPOZORNĚNÍ:

Tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

PARAMETRY:

  • Obsah alkoholu: 40% obj
  • Obsah lahve: 0,7l
  • Země původu: Francie

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace