DETAIL PRODUKTU:

Difuzér - přívěsek na krk nerez keltská Triquetra

Objednávkové číslo:
STAS-H342-99P


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (1 ks)CENA BEZ DPH
329,73 Kč
CENA S DPH
399,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Difuzér keltská Triquetra - přívěsek na krk z nerezové oceli pro oblíbenou vůni. Triquetra - smyslem života je dosažení rovnováhy, neboť vše souvisí se vším a nic nelze chápat odděleně. Přívěsek s očkem cca 3,6 cm, bez očka cca 3 cm je z nerezové li (316), má magnetické zavírání pro snadnou manipulaci a výměnu plstěných koleček s oblíbenou vůní. K přívěsku dáváme zdarma sadu 12 plstěných koleček.

Použití: přívěsek můžete nosit i bez vůně, nebo s oblíbeným parfémem, a to i v případě, že by na pokožce vyvolal alergickou reakci. Přívěsek můžete využít pro aromaterapii - na plstěné kolečko nakapejte pár kapek esenciálního oleje, např. pro úlevu při nachlazení, rýmě, bolestech hlavy, pro psychické povzbuzení nebo pro potlačení napětí a stresu. Triquetra znamená trojúhelník.

Představuje tři neoddělitelné prvky a často je spojován s dalšími symboly, jako narození - život - smrt, nebo tělo - mysl - duše, minulost - přítomnost - budoucnost apod. V křesťanském světě tento symbol znamená Svatou Trojici. Smyslem života je dosažení rovnováhy, neboť vše souvisí se vším a nic nelze chápat odděleně.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace