DETAIL PRODUKTU:

Capitan Bucanero Elixir Dominicano 7y, 0,7l, 34%

Objednávkové číslo:
012917


EAN:
8414771861470


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (2 ks)CENA BEZ DPH
395,85 Kč
CENA S DPH
479,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Dominikánská republika je známý producent kvalitní cukrové třtiny, ze které se získává melasa pro výrobu rumu. Destilační proces a především sedmileté zrání v sudech vyrobených z amerického bílého dubu dodává tomuto rumu na jeho specifické a velmi jemné chuti a vůni. Tajemstvím úspěchu je i sušené ovoce, konkrétně rozinky sultánky a kalifornské švestky, které se přidávají až v závěrečné fázi zrání. Výsledkem je nejen jemná konzistence, ale především příjemná a vyvážená chuť s tóny karamelu a sladkého ovoce.

Příjemně sladký rum je výtečný samotný, na ledu, nebo jako součást mnoha koktejlů. Záleží jen na vašich preferencích.

Kvalitní rum z Dominikánské republiky
V Dominikánské republice se rum vyrábí již od první poloviny 18. století. Díky karibskému podnebí se zde dobře daří kvalitní cukrové třtině, která je základní surovinou pro výrobu toho nejlepšího rumu. I díky tomu je rum z Dominikánské republiky vyhlášený po celém světě.

Destilace a zrání v sudech
Destilační proces a především zrání v sudech vyrobených z amerického bílého dubu dodává tomuto rumu na jeho specifické a velmi jemné chuti a vůni. Rum v sudech zraje dlouhých 7 let. Nesmíme opomenout i přísady, které se přidávají v poslední fázi zrání. Jedná se především o sušené ovoce – rozinky a kalifornské švestky.

Krásně vyvážená a jemná chuť
Ukažte, že se vyznáte a že si potrpíte na kvalitní pití. Tento rum splní očekávání i toho nejnáročnějšího zákazníka. Jeho chuť je zkrátka výtečná a vyvážená, jemná a jedinečná. Doslova pocítíte jemný vánek ve vlasech a slunce na tváři. Iluze Karibiku u vás doma bude dokonalá. Uvolněte se a vychutnávejte.

Rozmazlujte svoje chuťové buňky
Bucanero Elixír si můžete vychutnat při pokojové teplotě, nebo zchlazený pár kostkami ledu. Zároveň je vítanou součástí celé řady koktejlů. Nechte se inspirovat a zkuste třeba Dominicano Ginger. Je to jednoduché. Přidejte jen zázvorovou limonádu a máte hotovo.

Alkohol: 34%


Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace