DETAIL PRODUKTU:

Bohemia Sekt Louis Girardot Brut 13% 0,75 l

Objednávkové číslo:
016033


EAN:
8594000940487


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (1 ks)CENA BEZ DPH
437,17 Kč
CENA S DPH
529,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Víno bílé, suché, oxid siřičitý.

Barva: Zlatavě žlutá

Perlivost: Nejušlechtilejší a snad nejelegantnější sekt s vytrvalou a velmi jemnou perličkou

Aroma: Povzbudivé, osvěžující a ovocné Chuť: Harmonická, s náznakem zralých jader vlašských ořechů

Složení: Chardonnay, Rulandské bílé a Ryzlink rýnský

Doba zrání v láhvi: 24 – 36 měsíců

Zbytkový cukr: 7 g/l Kyseliny: 7 g/l

Oblast: Česká republika

Výroba: Vyrábí se klasickou francouzskou metodou kvašení a zrání vín v láhvích ze tří odrůd, původem na slunné Pálavě – Chardonnay, Rulandského bílého a Ryzlinku rýnského.

Sekty Louis Girardot leží na kvasinkách 24 - 36 měsíců; takto dlouhé zrání dává sektu velmi jemné a dlouhotrvající perlení a je nezbytné k vytvoření výsledné dokonale vyzrálé a harmonické charakteristiky tohoto excelentního šumivého vína.

Doporučení Pouze se sektem Louis Girardot Brut můžeme vychutnat vznešenost a majestátnost královského přípitku. Největší ze sektů, který ocenila i britská královna Alžběta II při své návštěvě Prahy. Jeho vzácná elegance a jemně nazrálý charakter, které vznikají spojením těch nejlepších ročníků bílých vín, se stávají vyvrcholením velkolepých společenských událostí.

Víno tedy doporučujeme jako aperitiv a doprovod k lehkým předkrmům. Na Vaši počest! Chutná nejlépe ze sklenice na bílé víno nebo tulipánu při teplotě 4 – 6 °C.

Příběh: Tato vlajková loď společnosti Bohemia Sekt nese jméno Louise Girardora, francouzského odborníka na výrobu šumivých vín, který v počátcích výroby sektů ve Starém Plzenci zasvěcoval místní sklepmistry do tajů výroby šumivých vín. V září 1994 se na společenské akci na Bertramce formou degustace konala předpremiéra nového přírůstku do portfolia – sektu nejvyšší třídy Louis Girardot. V pražském hotelu Atrium ho o rok později pokřtil Karel Gott. Doslova královské pocty se dočkal v roce 1996, kdy Českou republiku navštívila britská panovnice, Její Veličenstvo královna Alžběta II. Sekty Louis Girardot a Chateau Radyně se připíjelo na státní recepci slavnostního večera.

Společnost BOHEMIA SEKT patří k nejvýznamnějším výrobcům sektů a vín střední a východní Evropy. Ročně prodáváme kolem 29 milionů lahví sektu, šumivých nápojů a tichých vín.

Ocenění udělovaná našim sektům a vínům na významných mezinárodních a tuzemských vinařských soutěžích potvrzují jejich vysokou kvalitu. Bohemia Sekt je dlouhodobě a se značnou převahou nejoblíbenější značkou sektů v České republice, když dosahuje až 70 procent podílu na trhu šumivých vín. Tichá vína značek Víno Mikulov, Habánské sklepy, Chateau Bzenec a Vinařství Pavlov získávají na věhlasu a díky své kvalitě, tradici a moravskému původu ovládly český trh tichých vín.

Upozornění: Produkt není určen zákazníkům mladším 18 let.

Obsah alkoholu: 13%
Země původu: Česká republika
Adresa výrobce: BOHEMIA SEKT,s.r.o. Smetanova 220, 332 02 Starý Plzenec, Česká republika

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace