DETAIL PRODUKTU:

Voda po holení s propolisem 100 g, Pleva

Objednávkové číslo:
4,5


EAN:
8594022240046


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (1 ks)CENA BEZ DPH
86,77 Kč
CENA S DPH
105,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

• decentně voní po propolisu
• napomáhá hojení
• rychle zklidňuje

Chlapský vzhled bez podráždění
„I větrem ošlehaná tvář potřebuje občas péči a ošetření – však ony by ani pupínky a červené ranky k drsnému vzhledu moc nepřispěly. Propolis báječně mírní podráždění a napomáhá hojení drobných ranek, další složky pak pleť přiměřeně zjemňují a čistí. Skvělá voda pro každý typ pleti.“

Pro manažery i horaly
Ať už máme jakýkoli typ pleti, při holení dochází k fyzickému podráždění horní vrstvy kůže. I u zdravé a bezproblémové pleti žiletka řeže společně s vousy také drobné nerovnosti a narušuje celistvost pokožky pleti, dochází k drobným poraněním a pozdější tvorbě stroupků a pupínků. Omezit takové jevy lze tím, že budete používat vždy perfektně ostrou žiletku, která vousy odstraní hned na první tah, a po každém holení nanesete kvalitní vodu po holení.

Tři důvody proč tuto vodu:

• decentně voní po propolisu
• napomáhá hojení
• rychle zklidňuje
Propolis pro regeneraci

Jen kvalitní voda po holení dokáže pleť zklidnit, pročistit a zabránit tvorbě zánětů. Poranění by neměla jen dezinfikovat, ale také hojit, a právě proto, jsme zde jako účinnou látku, použili propolis. Pokud chcete mít zdravě vypadající tváře, tak je to pravé přesně pro vás. Vyzkoušejte a sami uvidíte ;-)

Návod k použití
Voda po holení se nanáší na již opláchnutou a osušenou pleť. Nalijte ji do dlaní, promněte ruce a jemně naneste na tváře a krk. U otevřených ranek můžete cítit několik sekund pálení. Vhodná pro všechny typy pleti včetně velmi citlivé.

Složení
Alcohol denat, Aqua, Glycerin, Propolis Extract, Isopropyl Myristate, Lactic acid

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace