DETAIL PRODUKTU:

Vlasová voda s mateří kašičkou a heřmánkem pro zářivé vlasy 115 g, Pleva

Objednávkové číslo:
5,12


EAN:
8594022243726


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (2 ks)CENA BEZ DPH
125,61 Kč
CENA S DPH
152,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

• dodá vlasům lesk
• mírně zesvětluje a rozzáří blond vlasy
• zklidňuje vlasovou pokožku
• neobsahuje alkohol

Navrátí vlasům lesk a rozzáří blond odstíny

„Vlasová voda s mateří kašičkou a heřmánkem je určena spíše pro světlé vlasy, má mírně zesvětlující účinek, nádherně oživí a rozzáří blond odstíny a navrátí vlasům lesk. Vlasová voda nepečuje pouze o vlasy, ale také zklidňuje a harmonizuje vlasovou pokožku, aby se vlasy příliš nemastily, ale ani nebyly vysušené. Vlasovou vodu je možné použít i na tmavé vlasy, neprojeví se sice její projasňující účinek, ale i tmavým vlasům dodá krásný lesk a příjemnou uklidňující vůni heřmánku.“ Hanka Plevová zakladatelka rodinné firmy


Živý lesk a vůně letní louky
Vlasová voda s mateří kašičkou a výtažkem heřmánku zklidňuje, vyživuje a podporuje regeneraci vlasové pokožky. Napomáhá udržet její přirozenou vlhkost a udržuje ji v rovnováze, díky čemuž se vlasy ani příliš nemastí, ani nejsou přesušené. Blond odstíny vlasů krásně oživí a rozjasní, při pravidelném používání i mírně zesvětlí. Vlasům všech barev dodá zářivý lesk a nádherně je provoní vůní heřmánku kvetoucího na prosluněné letní louce.

Heřmánkový extrakt a mateří kašička, to jsou hlavní účinné látky, které tvoří základ vlasové vody, pojďme se na ně podívat podrobněji:

Heřmánek, bylinka mnoha schopností
Heřmánek patří mezi nejznámější byliny a spektrum jeho využití je velmi široké. Známé jsou jeho blahodárné účinky na pokožku a nezaměnitelná podmanivá vůně. Ženy také po staletí využívaly heřmánek pro zesvětlení a oživení blond vlasů. Traduje se, že pro dosažení zářivého lesku a světlejších odstínů vlasů byl využíván již od dob Vikingů.

Mateří kašička, výživa královen
Složky mateří kašičky se ve vyváženém poměru vyvinuly někdy před 100 až 120 miliony let, tedy už v době prvního doloženého výskytu včel na naší planetě. Zatímco běžné včelí dělnice, které pojídají pyl a med, se dožívají maximálně pár týdnů nebo měsíců, královna krmená mateří kašičkou se dožívá hned několika let.

Díky unikátnímu složení jsme léty prověřenou mateří kašičku, která obsahuje ideální mix vitamínů pro podporu regenerace a kvality vlasů, mohli využít i v této vlasové vodě zcela bez použití alkoholu. Vlasová voda je proto vhodná pro všechny zákazníky, kterým ve vlasových přípravcích nevyhovuje přísada alkoholu.


Neobsahuje alkohol
Vlasová voda je zcela bez alkoholu, což představuje skvělé řešení pro všechny zákazníky, kterým nevyhovuje přísada alkoholu ve vlasové vodě.

Složení
Aqua, Propanediol, Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Phenylpropanol, Parfum, Benzyl alcohol, Royal Jelly Chamomilla Recutita Flower Extract, Benzoic Acid, Dehydroacetit Acid


Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace