DETAIL PRODUKTU:

Tyrkys přívěsek Strom života 3 cm

Objednávkové číslo:
G-E419-02P


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (1 ks)CENA BEZ DPH
114,87 Kč
CENA S DPH
139,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Půvabný přívěsek Strom života ze stříbřitého kovu s kousky tyrkenitu (rekonstruovaný tyrkys) ve tvaru Stromu života. Strom života je silným symbolem, který svému nositeli dává životní sílu, energii a vitalituZpůsob spletení stříbřitě zbarvených drátků dává přívěsku třpytivý a luxusní vzhled. Velikost přívěsku cca 3 cm, filigránová ruční práce. Materiál: zaoblené kousky tyrkenitu a obecný kov. Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, barevnost, tvar a velikost kamínků se může lišit od doprovodných fotografií.

Tyrkys je ochranný, silný podpůrný kámen. Kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici, dodává sílu, podporuje kreativitu, brání sebepoškozování, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství, zaručuje spolehlivost a přátelství.

Tyrkys ve Feng Shui představuje energii vody, energii ticha, sílu klidu a očisty. Je ztělesněním nerealizovaných možností a schopností. Je poddajný a velmi silný. Vodní prvek přináší sílu regenerace a znovuzrození, je energií kruhu života. Tyrkys je vhodný do všech prostor, které se používají pro uvolnění, relaxaci, modlitbu nebo meditaci. Energie vody je tradičně spojována se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace