DETAIL PRODUKTU:

Tygří oko náramek extra korálkový se Stromem života

Objednávkové číslo:
BJEW-F262-A12


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (3 ks)CENA BEZ DPH
185,94 Kč
CENA S DPH
225,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Atraktivní náramek s půvabnou hedvábně zlatou barvou korálků tygřího oka s nádhernou hrou světla se zlatými a černými stíny s kovovým přívěskem se Stromem života dává svému nositeli ochranu před negativitou a posiluje sílu vůle. Náramek je doplněn ověskem z obecného kovu v barvě zašlého stříbra se symbolem Stromu života, který svému nositeli dává životní sílu, energii a vitalitu. Cca 8 mm velké korálky tygřího oka jsou navlečeny na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy. Přívěsek "Strom života" a kovové komponenty jsou z bižuterního kovu. Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, kdy se může lišit barevnost a struktura kamene od doprovodných fotografií. Vždy však obdržíte náramek srovnatelné kvality. 

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Tygří oko je ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou, podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí, tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství, pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty, potlačuje deprese.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace