DETAIL PRODUKTU:

Svíčka konejšivá s levandulí 100ml, Mýdlarna u dvou koček

Objednávkové číslo:
Svíčka-2


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (2 ks)CENA BEZ DPH
230,57 Kč
CENA S DPH
279,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Sladce jemná, cedrově balzamická a jalovcově bylinková. Taková je naše aromaterapeutická přírodní svíčka Konejšivá.

Sójová svíčka z přírodního vosku a esenciálních olejů voní po levanduli, cedru a jalovci. Všechny její suroviny získáváme parovodní destilaci fialových květů, cedrového dřeva a jaloviček, což tvoří netradiční kompozici, jež pozvedá čistou a něžnou levanduli.

100ml voňavý zážitek (čtěte obsah svíčky)
20hodinová relaxace u plamene (čtěte doba hoření)

A proč je svíčka aromaterapeutická? Protože může nahrazovat blahodárný okamžik, který byste si užívali v přítomnosti aromalampy.

Účinky levandule, cedru a jalovce

Nechte se před spaním hýčkat něžnou bylinkou a buďte i během hektických dnů zenově vyklidnění. Esence se hodí pro všechny dny, kdy chcete zvolnit a večer se jen zavrtat do pelechu. Levandule je zkrátka všestranně hojivá, a tak zklidňuje i stresem vypjaté situace, snižuje krevní tlak a má příznivé účinky při nervovém vypětí či panice.

Vedle konejšivé levandule oceníte i další účinky svíčky – dodání odvahy, posílení vůle a odolnosti. Jalovec a cedr jsou navíc skvělým pomocníkem, když chcete rozproudit lymfatický systém nebo ulevit od potíží s močovým měchýřem.

Zkrátka a dobře, zapalte svíčku, natáhněte si duchnu až po bradu a vnímejte jen vůně a ticho. Jediným pohybem může být přesun pro dobroty.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace