DETAIL PRODUKTU:

Svíčka hřejivá se skořicí 100ml, Mýdlarna u dvou koček

Objednávkové číslo:
Svíčka-1


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (2 ks)CENA BEZ DPH
230,57 Kč
CENA S DPH
279,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Když z trouby voní štrůdl, na okno klepe déšť, škrtněte sirkou a zapalte Hřejivou. Přírodní svíčku s aromaterapeutickou vůní skořicovou.

Voní po vzácném skořicovém oleji, který získáváme z kůry tropického stromu pocházejícího ze Srí Lanky. A vyrábíme ji z čistého sojového vosku a přírodního knotu.

100ml voňavý zážitek (čtěte obsah svíčky)
20hodinová relaxace u plamene (čtěte doba hoření)
A proč je svíčka aromaterapeutická? Protože může nahrazovat blahodárný okamžik, který byste si užívali v přítomnosti aromalampy.

Účinky skořice

Skořicová vůně prohřeje i zmrzliny, proto se hodí do sychravých, mrazivých a nevlídných měsíců. Navíc posiluje dýchání, imunitu a je skvělá při prochladnutí.

Esence navozuje pocit domova, bezpečí, což se v období větší tmy hodí jako skořice na štrůdl. Má euforizující účinky a silně harmonizuje nervový systém, proto svíčku zapalte, pokud cítíte napětí či nervozitu. Inu, do práce je Hřejivá jako ulitá.

TIP: Věděli jste, že vůně svíčky se rozvine mnohem lépe ve vlhčím prostředí koupelny? Proto si vychutnejte naši Hřejivou v lázni a ve společnosti přírodního medového mýdla se skořicí.

Hmotnost 0,2 kg

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace