DETAIL PRODUKTU:

Sada dvou náramků z tygřího oka a černého achátu

Objednávkové číslo:
BJEW-JB05028-02


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (1 ks)CENA BEZ DPH
255,36 Kč
CENA S DPH
309,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Atraktivní sada dvou náramků z tygřího oka a černého achátu, zdobených rondelkami hematitu a korálkem s kubickou zirkonií pro krásný, třpytivý efekt. Korálky tygřího oka a achátu cca 5,9 až 6,1 mm jsou navlečeny na kvalitní elastické nylonové gumičce. Ilustrativní vyobrazení, kupujete přírodní materiál, jednotlivé náramky se mohou od doprovodných fotografií mírně lišit barevným odstínem a kresbou kamene.

Náramky jsou unisex, vhodné pro ženy i muže. 

Velikost náramků: univerzální - náramky mají vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelné až na cca 21 cm. Při natažení nad obvod 22 a více cm již nepůsobí náramky estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí. 

Tygří oko ve Feng Shui využívá energii ohně, energii nadšení, vroucnosti, srozumitelnosti, osvícení a aktivity, emocí a vášně. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje reputaci obydlí a vlastní postavení v rámci rodiny.

Tygří oko je ochranný kámen. Nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou. Podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí, tok energie v těle a dodává sílu. Přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty. Potlačuje deprese.

Achát je od nepaměti považován za kámen ochrany, síly a harmonie. Udává se, že dodává odvahu, sílu, sebedůvěru a potlačuje strach. Již v antickém řecku lidéí věřili, že achát dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, posiluje soustředění, dodává odvahu a upřímnost vůči jim samým. V lidových tradicích se udává, že achát pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, pomáhá potlačit vnitřní napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty. Též se o achátu praví, že posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Od starověku se achát používal v podobě talismanů jako kámen ochrany pro malé děti.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace