DETAIL PRODUKTU:

Sada dvou náramků z černého achátu a jaspisu netstone

Objednávkové číslo:
BJEW-JB05028-04


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (2 ks)CENA BEZ DPH
214,04 Kč
CENA S DPH
259,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Atraktivní sada dvou náramků z jaspisu netstone a černého achátu, zdobených rondelkami hematitu a korálkem s kubickou zirkonií pro krásný, třpytivý efekt. Korálky jaspisu a achátu cca 6,3 až 6,5 mm jsou navlečeny na kvalitní elastické nylonové gumičce. Ilustrativní vyobrazení, kupujete přírodní materiál, jednotlivé náramky se mohou od doprovodných fotografií mírně lišit barevným odstínem a kresbou kamene.

Náramky jsou unisex, vhodné pro ženy i muže. 

Velikost náramků: univerzální - náramky mají vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelné až na cca 22 cm. Při natažení nad obvod 23 a více cm již nepůsobí náramky estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí. 

Netstone je jedinečný minerál svojí strukturou. Jedná se o jaspis, který se používá pro zvýšení stability, tvořivosti a spojení s mocnou energií Země.

Achát je od nepaměti považován za kámen ochrany, síly a harmonie. Udává se, že dodává odvahu, sílu, sebedůvěru a potlačuje strach. Již v antickém řecku lidéí věřili, že achát dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, posiluje soustředění, dodává odvahu a upřímnost vůči jim samým. V lidových tradicích se udává, že achát pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, pomáhá potlačit vnitřní napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty. Též se o achátu praví, že posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Od starověku se achát používal v podobě talismanů jako kámen ochrany pro malé děti.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace