DETAIL PRODUKTU:

Růženín náramek extra korálkový se stromem života

Objednávkové číslo:
BJEW-F262-A01


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (1 ks)CENA BEZ DPH
230,57 Kč
CENA S DPH
279,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Nežný jemný na první pohled, přitom velmi atraktivní náramek z růženínu, který přivolává lásku a krásu a je symbolem uzdravování. Korálky jsou navlečeny na elastickém nylonovém návleku růžové barvy. Náramek je doplněn ověskem z obecného kovu v barvě zašlého stříbra se symbolem Stromu života, který svému nostiteli dle legend dává životní sílu, energii a vitalitu. 
Ilustrativní vyobrazení, kupujete šperk z přírodního materiálu, kdy se jednotlivé druhy kamenů mohou svým barevným odstínem, kresbou a sytostí barvy lišit od doprovodných fotografií.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem, riziko přetržení. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. O růženínu se udává , že nás učí trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Svou barvou podněcuje životní energii.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace