DETAIL PRODUKTU:

Olej Levandule 10ml, Mýdlarna u dvou koček

Objednávkové číslo:
Olej-4


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (3 ks)CENA BEZ DPH
164,45 Kč
CENA S DPH
199,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Objevte svůj nový rituál před spaním, nechte se hýčkat něžnou bylinou a buďte svá, levandulová. Přírodní esence se hodí pro všechny hektické dny, kdy potřebujete zvolnit, užít si sladké tóny vůně a pak alou do pelechu.

Levandule má všestranné hojivé účinky na poranění kůže: oděrky, spáleniny, řezné, hnisavé nebo mokvající rány a štípnutí hmyzem. Zklidňuje a snižuje krevní tlak, má protikřečové a také analgetické účinky, je proto vhodná k aplikaci při kolice, menstruační či revmatické bolesti nebo svalové ztuhlosti. Používá se při infekcích dýchacího ústrojí, chřipce, bronchitidě a krčních infekcích. Funguje i jako osvědčený prostředek proti striím a vlasovým vším.

Léčivé účinky na duši
Něžná vůně uklidňuje při nervovém napětí, hysterii, depresi, panice, citovém šoku a velmi často se používá při nespavosti. Pomáhá při nervové úzkosti plynoucí z plachosti, rozpačitosti a z nahromaděných nevyjádřených pocitů.

Použití
Levandule patří k silicím s nejširším spektrem použití. Na starou dobrou aromaterapii kápněte 5 kapek do vonné lampy nebo difuzéru. Na voňavou masáž potřebujete svůj oblíbený masážní olej, do něhož přidáte 4 až 10 kapek, promícháte a šup s ním na pokožku.

Decentní vůně se hodí místo aviváže i na praní ložního prádla. Stačí do prášku přidat levandulové kapky podle toho, jak máte bylinu rádi, a počkejte, jaké se vám pak budou zdát sny. A kdo má problémy s usínáním, doporučujeme přimíchat pár kapek do krému na ruce, potřít si jím zápěstí, a až se zase budete choulit s rukama pod hlavou, ucítíte vůni, co vás ukolébá k hlubokému snění.

Původ
Název levandule pochází z latinského „lavare“, což znamená „koupat se“. Už staří Římané proto používali levanduli k provonění vody během lázně. Bylina se však využívala zejména k lékařským a kosmetickým účelům. A dnes její olej získáváme šetrnou parovodní destilací květů.

Levandulová silice snižuje krevní tlak. V případě nízkého krevního tlaku je při používání nutná opatrnost.


Hmotnost 0,045 kg

Ingredience 
Levandule

Výtvarnice 
Lucie Ernestová

Objem 
10 ml

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace