DETAIL PRODUKTU:

Olej Lemongrass 10ml, Mýdlarna u dvou koček

Objednávkové číslo:
Olej-5


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (2 ks)CENA BEZ DPH
139,66 Kč
CENA S DPH
169,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Svěží a výrazná citrusová vůně zlepšuje koncentraci, zklidňuje ve chvílích stresu, tělesném vyčerpání a pomáhá léčit kožní neduhy.

Lemongrass je silně protibakteriální a protiplísňový. Podporuje trávení a ledviny, čistí žaludek, střeva a pomáhá vylučovat parazity. Je tak vyhledávaným olejem během všech očistných kúr. Dokáže ulevit od bolestí břicha při nadýmání a podporuje regeneraci těla.

Působí hojivě na pohmožděniny, výrony, otoky, svalová zranění a napomáhá koncentraci.

Díky své výrazné vůni pomáhá čistit vzduch v místnostech, což oceníte doma i na pracovišti. Esence dodá místům svěžest. Dokáže si poradit se zakouřeným prostředím a také odpuzuje hmyz.

Léčivé účinky na duši
Esence patří do horních tónů, do kterých vás povznese jen co si přivoníte. Je totiž vzpruhou pro váš organismus. A pokud se nacházíte v náročném období, jste bez energie a ve stresu, nechte si pomoci od esence lemongras. Ta vás uchlácholí při vyčerpání, osvěží a pročistí za jakékoliv situace. Je totiž lehce antidepresivní.

Použití
Na inhalaci za pomocí aromalampy vám stačí do vody nakapat 3 až 5 kapek oleje, zapálit svíčku a vnímat vůni. Velké prostory snesou více kapek.

Na masáže doporučujeme smíchat 10 ml rostlinného oleje a 5 kapek esence.

Původ
Olej je původem z tropické Asie, nyní se pěstuje i v Číně, Africe a v Jižní Americe. Získáváme ho parovodní destilací čerstvých a polosuchých listů vysoké tropické trávy, která se využívá i při výrobě parfému, přírodních repelentů a též mýdel, což léta činíme.

Nepoužívejte esenci při zvětšené prostatě, v těhotenství a neaplikujte ji na kůži bez ředění.


Hmotnost 0,045 kg

Ingredience 
Lemongrass

Výtvarnice 
Lucie Ernestová

Objem 
10 ml

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace