DETAIL PRODUKTU:

Olej Geránium 10ml, Mýdlarna u dvou koček

Objednávkové číslo:
Olej-7


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (4 ks)CENA BEZ DPH
210,73 Kč
CENA S DPH
255,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Vonné tóny jsou příliš specifické nato, abychom geránium zařadily mezi sladké esence. Přjemné květinové aroma vám připomene muškátovou vůni a léto, ale účinky jsou mnohem hlubší. Geránium patří mezi nejlepší esence, které pomáhají při nervovém vypětí jakéhokoliv druhu od stresu, úzkostí až po těžší deprese. Stačí pár kapek a bude klid.

Silice mají protizánětlivé, zklidňující a hojivé účinky, proto se esence využívá na dýchací, zažívací potíže, problémy s močovým a rozmnožovacím systémem, během přechodu, kdy ženy trápí nadměrné pocení, nespavost a návaly. Vedle toho dokáží hojit jemné ranky na kůži, popáleniny nebo vyrážky a mírní tvorbu jizev.

Léčivé účinky na duši
Esence podporuje ženskou smyslnost a tvořivost. Harmonizuje a stabilizuje emoce (emoční barometr: moc emocí tlumí, málo pozdvihá). Zklidňuje při stresu a přepracovanosti a zchlazuje při hysterii. Používá se při akutní i chronické úzkosti a je vhodná i při velké pracovní zátěži.

Použití
Na inhalaci za pomocí aromalampy vám stačí do vody nakapat 3 až 5 kapek oleje. Pak už se jen usadit a vnímat vůni. V letních dnech ho pak přidávejte do difuzérů, geránium totiž odpuzuje nepříjemný hmyz.

Původ
Do Evropy se pelargonie dostaly z jižní Afriky v 17. století, plně doceněny však byly až v 19. století, kdy se začaly používat ve francouzském voňavkářském průmyslu. Olej dnes získáváme parovodní destilací listů a květů pelargonie vonné, která je až 1 metr vysoká.

Esence není vhodná pro epileptiky a při vysokém krevním tlaku.

Hmotnost 0,045 kg

Ingredience 
Geránium

Výtvarnice 
Lucie Ernestová

Objem 
10 ml

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace