DETAIL PRODUKTU:

Olej Eukalyptus 10ml, Mýdlarna u dvou koček

Objednávkové číslo:
Olej-3


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (2 ks)CENA BEZ DPH
128,09 Kč
CENA S DPH
155,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Eukalyptová aromaterapie je staronový způsob, jak svému tělu a duši dopřát jedinečnou péči. Bylina má totiž blahodárné účinky v období nachlazení a chřipek. Zařaďte ji proto během sychravých dnů do prevence a rýmička vám nebude kazit týden. Horská vůně ji zkrátka vyžene z kola ven.

Léčivé účinky na tělo
Eukalyptus je hlavním olejem pro odkašlávání a čištění plic od hlenu. Díky antivirovému působení je navíc prospěšný při běžném nachlazení, zánětu dutin, hrtanu a chronické bronchitidě. Působí jako tonikum imunity a zabraňuje návratu infekce. Je vhodný i na revmatické bolesti křečovité povahy, k potlačení svalových bolestí a taková rozprašovací emulze s 2 % eukalyptové silice zahubí až 70 % lokálních stafylokoků v místnosti.

Léčivé účinky na duši
Olej je vhodný pro ty, co se cítí emočně sevřeni a omezeni svým okolím. Chápou možnost dosažení větší svobody, ale netroufají si tvořivě hledat kvůli přílišné opatrnosti, síle zvyku, obavám nebo odpovědnosti. Esence pomáhá rozptýlit negativní pocity spojené s takovými situacemi a poskytuje vnitřní prostor k dýchání.

Použití
Pro svou silnou vůni stačí jen 3 až 5 kapek do difuzéru. K masáži ztuhlých svalů nebo hrudníku při nachlazení je dobré kápnout 5 kapek do nosného oleje, zamíchat a potírat postižená místa. Vedle zdravotních výhod je eukalyptus výborný na odhánění nepříjemných hmyzáků. Využijte proto jeho sílu a vytvořte si domácí repelent, který bude 100% přírodní a voňavý.

TIP při nachlazení: Vsaďte na osvědčené trio eukalyptus, borovice a citron. Nevyléčí sice rozjetou rýmu a chřipku, ale jsou skvělou prevencí. A když ji nestihnete, nasaďte aromaterapii během léčby, ulevuje totiž od nepříjemných příznaků.

Původ
Olej získáváme šetrnou parovodní destilací listů blahovičníku, což je až 100 m dorůstající strom, též zvaný jako eukalypt, který pochází z Austrálie nebo Tasmánie. Nejedna koala by mohla vyprávět.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace