DETAIL PRODUKTU:

Olej Bergamot 10ml, Mýdlarna u dvou koček

Objednávkové číslo:
Olej-6


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (2 ks)CENA BEZ DPH
214,04 Kč
CENA S DPH
259,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Lahodná citrusová až sladká vůně vás zahřeje jako čaj. Ale hodí se i na aromaterapii při nervovém vypětí, podrážděnosti nebo nespavosti.

Pomáhá zejména při léčbě špatného trávení, břišních křečí a střevní koliky nervového původu. Znáte to, když vás bolí břicho před zkouškou, pohovorem nebo jiným vypjatým momentem. Tak přesně na tyhle okamžiky je tu bergamot, který zahání úzkosti

Snižuje i horečku a bolesti v krku, na což pomáhá i citron, který s bergamotem můžete kombinovat. Když vás trápí dýchací potíže, smíchejte bergamot s eukalyptem a vytvoříte dokonalou směs na léčbu bronchitidy.

Málokdo ví, že je esence vhodná i na péči o pleť. Hlavně o mastnou pokožku, hodí se totiž na akné, ekzémy, ale také opary. Pomáhá hojit poraněnou pleť a je skvělá po holení, protože má zklidňující účinky.

Léčivé účinky na duši
Uvolňuje potlačované city a úzkost, uklidňuje nervový systém, povznáší ducha a usnadňuje tok energie čchi.

Použití
Přidejte 3 až 5 kapek do vody v aromalampě nebo do difuzéru a inhalujte. Také můžete odšroubovat víčko a zkusit přivonět napřímo.

Původ
Bergamotový strom byl pojmenován podle města Bergamo v Lombardii, kde se začala bergamotová silice vyrábět. Bergamot je velký asi jako pomeranč a patří k citrusovým kultivarům. My ho získáváme lisováním za studena z kůry plodů pomerančovníku hořkého.

Bergamot je fototoxický. Vyhněte se přímému slunečnímu záření a soláriu 12 hodin po aplikaci. Nepoužívejte ho neředěný na pokožku, chraňte před ním oči a nepoužívejte ho ani v těhotenství nebo době kojení.

Hmotnost 0,045 kg

Ingredience 
Bergamot

Výtvarnice 
Lucie Ernestová

Objem 
10 ml

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace