DETAIL PRODUKTU:

Náramek z dřevěných korálků a hematitu

Objednávkové číslo:
BJEW-JB05050-03


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (1 ks)CENA BEZ DPH
86,77 Kč
CENA S DPH
105,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Krásný výrazný náramek ze dřevěných korálků v kombinaci s hematitem pro uklidnění mysli, potlačení stresu a napětí, pro podporu pozitivní energie a potlačení energie negativní. Korálky cca 6 mm jsou navlečeny na kvalitním návlekovém materiálu neutrální barvy. Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, kdy se může lišit barevnost a struktura kamene a dřeva od doprovodných fotografií. Vždy však obdržíte náramek srovnatelné kvality.

Náramek je vhodný pro ženy i pro muže. 

Velikost náramků: univerzální - náramek má vnitřní obvod 16 cm, natažitelný na cca 22 cm. Při natažení na obvod 23 cm a více již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Hematit je v lidových tradicích mocným kamenem, ketrý údajně uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Udává se, že hematit odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Může údajně pomoci zvyšovat sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost. Udává se, že hematit též přispívá k soustředění, zlepšuje paměť, pomáhá získat silnou vůli v boji s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

Energie dřeva je důležitá pro osobní blaho, napomáhá vlastnímu úsilí zaměřenému na zlepšení rodinných vztahů a upevnění rodinných pout. Je důležitá pro růst, nové začátky a zdraví, zvyšuje vitalitu a udržuje fyzický rozvoj.
Energie dřeva je symbolizována zelenou a hnědou barvou a kameny se používají pro místnosti určené k jídlu, do dětských pokojů nebo tam, kde vzniká nový projekt. Stejně jako vodní prvek, je energie dřeva živá a vyživující, vhodná pro podporu zdraví a pohody, doma i v kanceláři. 

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace