DETAIL PRODUKTU:

Nápoj Fructal First ALOE VERA 0,5l

Objednávkové číslo:
ZZP/103077


EAN:
3838945041713


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (8 ks)CENA BEZ DPH
28,10 Kč
CENA S DPH
34,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Nápoj Fructal First Aloe Vera a hrozny je funkční nápoj s přidanými vitamíny a minerály, které mají pozitivní vliv na mysl a tělo. Nápoj kombinuje moderní chutě s funkčními přísadami, které přispívají k pohodě a rovnováze v těle a zároveň obsahuje méně kalorií.

fructal Funkční voda aloe vera s hrozny

Značka nápojů Fructal cílí na lidi s aktivním a uspěchaným životem a připomíná jim, aby dali sebe a svou pohodu na první příčku životních priorit. Nápoje Fructal First jsou funkční nápoje s přidanými vitamíny a minerály, které mají pozitivní vliv na mysl a tělo. Nápoje kombinují moderní chutě s funkčními přísadami, které přispívají k pohodě a rovnováze v těle a zároveň obsahuje méně kalorií.

Nesycený nealkoholický nápoj s nízkou energetickou hodnotou s příchutí Aloe vera a hroznů s přídavkem 3 vitamínů a zinkem. Zdroj vitamínů a minerálů: kyselina pantothenová, B6, B12, zinek. Vitamín B12 přispívá k normální funkci imunitního systému.

Nápoj pasterizovaný, bez konzervačních lá­tek.

Složení

Voda, cukr, hroznová šťáva z koncentrátu (0,3%), kyselina (kyselina citrónová), extrakt z aloe vera 0,3%, přírodní aroma, glukonan zinečnatý, vitamíny (kyselina pantotenová, B6, B12).

Výživové údaje na 100 ml
Energie 72 kJ / 17 kcal
Tuky g
    z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy 4,2 g
    z toho cukry 4,1 g
Bílkoviny 0 g
Sůl g

Skladování

Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Otevřený nápoj uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.

Země původu

Slovinsko

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace