DETAIL PRODUKTU:

Mlýnek na kávu Hario SKERTON PLUS, MSCS-2DTB

Objednávkové číslo:
1267


EAN:
4977642707733


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (2 ks)CENA BEZ DPH
681,78 Kč
CENA S DPH
825,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Jednoduchý, elegantní a přitom mimořádně praktický a kvalitní, takový je ruční mlýnek na kávu Hario Skeron PLUS z dílny japonské značky Hario. Tento mlýnek má několik pro, díky kterým se pro koupi rozhodnete velice rychle.

Mlýnek se díky ergonomickému tvaru  velice snadno drží v ruce a mletí je tak velice pohodlné. Spodní část mlýnku je vybavena protiskluzovou podložkou z odolné pryže, která zajistí, že Vám mlýnek při mletí nebude skákat ani na kluzkém povrchu. Průhledná skleněná nádobka na mletou kávu je vybavena víčkem, takže ji můžete využít pro uskladnění kávy pro pozdější použití. Vejde se do ní až 100 g kávy.

Velkým plusem je velice snadno nastavitelná hrubost mletí, kterou nastavíte pouhým pootočením matice pod kličkou, buď po nebo proti směru hodinových ručiček. Mlecí mechanismus je vyroben z keramiky, a je velice snadno omyvatelný.

Stejně jako ostatní výrobky Hario je i mlýnek Skerton PLUS vyroben z kvalitní nerezové oceli a je zde vysoký podíl ruční práce. 

Naproti původní verzi je mlýnek Hario Skerton PLUS vybaven stabilizační destičkou spodního kamene pro ještě přesnější mletí. Nyní v elegantním černém provedení. 

Rozměry bez kličky: 
šírka cca 9,5cm
výška cca 18cm

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace