DETAIL PRODUKTU:

Malachit náramek z korálků 6 mm

Objednávkové číslo:
BJEW-K212-A-031


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (3 ks)CENA BEZ DPH
98,34 Kč
CENA S DPH
119,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Atraktivní náramek z korálků syntetického malachitu. Elegantní náramek, vhodný pro různé příležitosti, který díky výrazné kresbě kamene nikdo na Vaší ruce nepřehlédne. Velikost korálků malachitu cca 6 mm, navlečeno na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy. Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, kdy se může lišit barevnost a struktura kamene od doprovodných fotografií. Vždy však obdržíte náramek srovnatelné kvality.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Malachit je silný ochranný kámen, zejména u dětí slouží tradičně jako ochrana proti pádům. Používá se jako talisman pro cesty a k potlačení negativní energie. Malachit uklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek. Při obchodních jednáních se používá pro uzavření dobrých obchodů. Harmonizuje čakry a otevírá srdce nepodmíněné lásce.

Ve Feng Shui malachit představuje energii dřeva, je spojován s rodinnými vztahy, zdravím, prosperitou a hojností.

Využití: tradičně je malachit používán jako talisman při porodu. Je vhodný pro tišení stresu, napětí a obav.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace