DETAIL PRODUKTU:

Lávový kámen náramek s korálky magnezitu s tlapkou

Objednávkové číslo:
BJEW-JB07843


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (1 ks)CENA BEZ DPH
156,19 Kč
CENA S DPH
189,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Elegantní náramek v atraktivní kombinaci korálků černého lávového kamene a bílého magnezitu s kovovým korálkem ve tvaru tlapky. Korálky jsou navlečeny na nylonové gumičce neutrální barvy. Průměr korálků cca 8 mm, kovové ozdoby jsou z obecného kovu. Ilustrativní vyobrazení.

Magnezit v tomto náramku je syntetický.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 23 cm. Při natažení nad obvod 24 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí. Unisex náramek vhodný svou velikostí a provedením pro ženy i muže.

O lávových kamenech se udává, že jsou prospěšné lidskému organismu. Jejich účinek má mít dle pověstí posilující vliv na celé naše tělo. Lávové kameny mají napomáhat správné cirkulaci krve, uvolňovat  unavenou mysl a navozovat pocit dokonalé harmonie a jednoty.

Piniová šiška je dávným symbolem života a plodnosti. V antice byla zasvěcena bohu Bakchovi, jehož dřevěná hůl má piniovou šišku na konci. I rajský strom života zobrazovali umělci s piniovou šiškou na vrcholu. Ve starověku byla pinie znamením plodnosti a života především proto, že na ní neustále vyrůstají nové šišky. Symbol piniové šišky najdeme často v architektuře - řada staveb z období renesance a baroka na sobě nese tento symbol.

Howlit bílý (Magnezit) přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci. Udává se, že dodává harmonii a odolnost vůči stresu. Umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných, vynáší na povrch sebeklamy, rozpoznává podvědomé pocity a myšlenky, uklidňuje city, překonává nervozitu a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace