DETAIL PRODUKTU:

Lávový kámen a ametyst v kovu náramek korálkový

Objednávkové číslo:
BJEW-JB02838-05


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (2 ks)CENA BEZ DPH
73,55 Kč
CENA S DPH
89,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Elegantní náramek z korálků přírodního lávového kamene a ametystu v kovovém kroužku. Ametystové korálky jsou obkrouženy třpytivou kovovou aplikací, jež dává náramku "šmrnc". Korálky jsou navlečeny na nylové gumičce neutrální barvy. Průměr korálků cca 8 mm. Ilustrativní vyobrazení.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení nad obvod 21 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

O lávových kamenech se udává, že jsou prospěšné lidskému organismu. Jejich účinek má mít dle pověstí posilující vliv na celé naše tělo. Lávové kameny mají napomáhat správné cirkulaci krve, uvolňovat  unavenou mysl a navozovat pocit dokonalé harmonie a jednoty.

Ametyst je po staletí obecně považován za mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Již od dob starých Římanů se o něm udává, že má silnou podpůrnou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Dodne je ametyst považován v literatuře za kámen7 klidu, který zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Ametyst v lidové tradici je kámen pravé, ryzí lásky, který posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Staří Římané jej používali při hojném popíjení vína, protože věřili, že ametyst jim pomůže eleminovat opilost a kocovinu. Od té doby se udává, že ametyst pomáhá při problémech s alkoholismem a při jiných závislostech.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace