DETAIL PRODUKTU:

Larimar a ocel módní náramek široký wrap

Objednávkové číslo:
BJEW-JB02682-01


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (3 ks)CENA BEZ DPH
321,47 Kč
CENA S DPH
389,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Okouzlující široký módní wrap náramek z pěti kruhů oceli a kousků larimaru, v němž spolu ladí v dokonalé harmonii stříbřitá krása lesklého kovu s larimarem, jehož kresba připomíná hru světla na mořském dně. Ukažte své módní cítění tímto tak elegantním a atraktivním náramkem. Kombinace kousků larimaru, vloženého spolu s malými ocelovými korálky mezi stříbřitý kov - náramek lze libovolně uzpůsobit velikosti každé ruky! 

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 24 cm. Náramek je díky značné flexibilitě paměťového možno přizpůsobit téměř jakémukoliv obvodu ruky.

Ilustrativní vyobrazení, kupujte přírodní materiál, proto se jednotlivé náramky mohou od doprovodných fotografií lišit velikostí a tvarem kamenů, jejich barevností, strukturou a kresbou. Larimar je kámen sopečného původu, proto v sobě nese řadu trhlinek a hnědých až černých skvrnek, které jsou pro tento originální kámen charakteristické. Pouze umělé larimary či larimary naprosto výjimečné kvality (a též ceny) jsou prosté těchto charakteristik - pokud kámen tyto skvrny obsahuje, víte, že kupujete opravdu přírodní larimar.

Larimar, také zvaný jako „kámen delfínů“, patří mezi nejvzácnější polodrahokamy na celém světě. Tento fakt je dán tím, že na světě existuje jediné naleziště této unikátní modré odrůdy pektolitu, kterou larimar je. Larimar se těží pouze v Karibiku ve velmi malé hornaté oblasti ostrova Hispaniola, asi 5 km vzdálené Rio Bahoruco v Dominikánské republice.

Jiný název pro Larimar je kámen Atlantidy. Podle slavného proroka Edgara Cayce je Dominikánská republika pozůstatek ztraceného kontinentu Atlantidy. Zajímavé je, že to byl právě Cayce, jenž už před zhruba 60 lety předpověděl objevení nového modrého kamene v Karibiku, tedy vlastně larimaru.

Larimar je uznáván jako velmi silný a užitečný kámen. O larimaru se udává, že vnáší světlo do duše jak ve fyzické, emocionální a mentální, tak i duchovní rovině. Larimar stimuluje čakry srdce a hrdla, čakru třetího oka a korunní čakru, usnadňuje nalézt v sobě vnitřní moudrost. Energie larimaru představuje mír a jasnost, larimar vyzařuje silnou energii hojení a lásky. Larimar se doporučuje pro lidi, kteří jsou ve stresu.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace