DETAIL PRODUKTU:

Labradorit náramek extra korálkový se Stromem života

Objednávkové číslo:
BJEW-F262-A10


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (1 ks)CENA BEZ DPH
230,57 Kč
CENA S DPH
279,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Krásný náramek z korálků přírodního labradoritu vás okouzlí nejen kvalitou kamene, ale zejména nádherou záblesků modré barvy, jež se pod dopadem světla zažehnou na povrchu kamenů. Labradorit svého majitele ochraňuje a stejně, jako se zažíhá hra barev na jeho povrchu, tak vnáší tento náramek světlo do života svého nositele. Náramek je doplněn ověskem z obecného kovu v barvě zašlého stříbra se symbolem Stromu života, který svému nositeli dává životní sílu, energii a vitalituKorálky labradoritu jsou navlečeny na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy. Velikost korálků cca 8 mm. Přívěsek "strom života" a kovové komponenty jsou z bižuterního kovu. Ilustratíiní vyobrazení přírodního materiálu, kdy se může lišit barevnost a struktura kamene od doprovodných fotografií. Vždy však obdržíte náramek srovnatelné kvality.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Labradorit je mystický a ochranný kámen. Vnáší světlo do života. Je kamenem esoterického vědění. Podporuje rozvoj intuice a přináší nové myšlenky. Odstraňuje negativní energie útočící na auru. Potlačuje strach, nejistotu, zbytky starých zklamání, posiluje víru v sami sebe. Uklidňuje příliš aktivní mysl. Vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny. 

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace