DETAIL PRODUKTU:

Křišťál přívěsek Strom života 3 cm

Objednávkové číslo:
G-E419-21P


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (4 ks)CENA BEZ DPH
114,87 Kč
CENA S DPH
139,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Půvabný přívěsek Strom života ze stříbřitého kovu s kousky křišťáluStrom života je silným symbolem, který dle pověstí svému nositeli dává životní sílu, energii a vitalitu. Způsob spletení stříbřitě zbarvených drátků dává přívěsku třpytivý a lusxusní vzhled. Velikost přívěsku cca 3 cm, filigránová ruční práce. Materiál: zaoblené kousky křišťálu a obecný kov. Ilustrativní vyobrazení přídního materiálu, barevnost, tvar a velikost kamínků se může lišit od doprovodných fotografií.

Křišťál je po staletí mezi lidmi považován za velmi účinný a universální krystal, jenž jako talisman údajně silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. V lidových tradicích křišťál povzbuzuje psychiku, jasnozřivost a samostatnost. Udává se, že pomáhá sebezdokonalení. Jako talisman křišťál ochraňuje před vším zlým a negativním. Zvyšuje naše duchovní síly. Harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Využití: udává se, že křišťál je vhodný jako talisman pro řešení problémů duše. V primitivních kulturách jej ženy používaly pro zvýšení laktace.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace