DETAIL PRODUKTU:

Křišťál a ocel s ametystem módní náramek široký wrap

Objednávkové číslo:
BJEW-JB02589-05


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (2 ks)CENA BEZ DPH
152,88 Kč
CENA S DPH
185,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Okouzlující široký módní wrap náramek z pěti kruhů oceli a kousků křišťálu a ametystu , v němž spolu ladí v dokonalé harmonii stříbřitá krása lesklého kovu a třpytivého křišťálu s fialovou barvou ametystů. Křišťál dodává tomuto náramku luxusní vzhled. Ukažte své módní cítění tímto tak elegantním a atraktivním náramkem. Kombinace kousků křišťálu a ametystu, vloženého spolu s malými ocelovými korálky mezi stříbřitý kov - náramek lze libovolně uzpůsobit velikosti každé ruky! Ilustrativní vyobrazení, kupujte přírodní materiál, jednotlivé náramky se mohou od doprovodných fotografií lišit velikostí, barevným odstínem a tvarem kamenů.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 24 cm. Náramek je díky značné flexibilitě paměťového možno přizpůsobit téměř jakémukoliv obvodu ruky.

Křišťál je po staletí mezi lidmi považován za velmi účinný a universální krystal, jenž jako talisman údajně silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. V lidových tradicích křišťál povzbuzuje psychiku, jasnozřivost a samostatnost. Udává se, že pomáhá sebezdokonalení. Jako talisman křišťál ochraňuje před vším zlým a negativním. Zvyšuje naše duchovní síly. Harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Ametyst je po staletí obecně považován za mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Již od dob starých Římanů se o něm udává, že má silnou podpůrnou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Dodne je ametyst považován v literatuře za kámen7 klidu, který zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Ametyst v lidové tradici je kámen pravé, ryzí lásky, který posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Staří Římané jej používali při hojném popíjení vína, protože věřili, že ametyst jim pomůže eleminovat opilost a kocovinu. Od té doby se udává, že ametyst pomáhá při problémech s alkoholismem a při jiných závislostech.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace