DETAIL PRODUKTU:

Kožený řemínek, barva černá, 1 m, pr. 2,8 mm

Objednávkové číslo:
LW-R023-2.8mm-09


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (65 ks)CENA BEZ DPH
8,26 Kč
CENA S DPH
10,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Kožený řemínek z eko kůže, barva černá pro zavěšení šperků. Délka cca 100 cm. Průměr řemínku cca 2,8 mm.

Řemínek můžete použít k zavěšení přívěsků z tvarovaných kamenů, orgonitů, difuzérů na krk aj.

Barvu lze vybrat podle barvy kamínku, který je v přívěsku, nebo podle znamení Zvěrokruhu, barvy oblíbeného oblečení, vlastností, které jsou jednotlivým barvám přisuzovány, podle nálady apod.

Černá ve Feng Shui představuje energii vody. Je vhodná pro jakýkoliv prostor, který se používá k odpočinku, meditaci, relaxaci nebo modlitbě. Energie vody je tradičně spojována se vstupem nebo se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty. Chcete-li zachovat svůj život v pohybu směrem vpřed k vytyčeným cílům, využijte k tomu energii vodních prvků.
Voda, to je energie ticha, síly, klidu a očisty. Je ztělesněním nerealizovaných možností a schopností. Je poddajná a velmi silná. Vodní prvek přináší sílu regenerace a znovuzrození, je energií kruhu života.
Tok vodní energie je symbolizován modrou a černou. Je vhodná do místností sloužících k odpočinku, meditaci nebo modlitbě a používají se pro podporu dosažení vytčených cílů. Vodní tok je živý a vyživující a je vhodný pro podporu zdraví a pohody, doma i v kanceláři.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace