DETAIL PRODUKTU:

Karneol lapač snů přívěsek na řetízku

Objednávkové číslo:
NJEW-JN01909 C


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (1 ks)CENA BEZ DPH
78,51 Kč
CENA S DPH
95,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Přívěsek Lapač snů s ohlazenými kousky a korálkem karneolu s řetízkem. Délka přívěsku je cca 9 cm, délka řetízku cca 39 cm, kovové části jsou z obecného kovu, bižuterní zapínání. Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, kdy se může lišit barevnost a struktura kamene od doprovodných fotografií. Vždy však obdržíte prstýnek srovnatelné kvality. 

Červená barva střapce symbolizuje energii kundalini šakti, sílu, vášeň, touhu, sexualitu a lásku. Kundalini šakti je samotné zosobnění ženské energie. Červená aktivuje základní, nebo-li kořenovou čakru - Muladharu. Chromoterapeutické účinky červené barvy: hřející, enegizující, stimulační a posilující.

Karneol je v lidových tradicích stabilizující kámen s vysokou energií. Udává se, že dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život. Motivuje k úspěchu. Tiší vztek, žárlivost a závist, pomáhá potalčit deprese a negativní myšlenky. Dodává prý také výřečnost a posiluje sebedůvěru. Karneol se též používá jako talisman, jenž navozuje klidný spánek, údajně totiž zahání noční můry. V některých kulturách se používá jako kámen, jenž povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace