DETAIL PRODUKTU:

Kampotský pepř zelený lyofilizovaný se solí - EXCLUSIVE doypack 20g, .pepper..field

Objednávkové číslo:
Kampot-LZ20g


EAN:
8594202070173


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (9 ks)CENA BEZ DPH
204,47 Kč
CENA S DPH
229,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

- 20g zeleného lyofilizovaného pepře té nejvyšší kvality
- Vypěstováno v provincii Kampot v Kambodži
- Baleno v uzavíratelném sáčku Doypack
- Pepřová chuť s tóny zeleného čaje, citrusů a mořské soli
- Vhodné do těstovin, omáček, polévek, k masu i dezertům
- Oceněno 3 hvězdami Great Taste a cenou Golden Fork

Vyvinuli jsme v ČR exkluzivně jako první na světě pepř, kterému se chuťově nevyrovná nic, co jste doposud ochutnali - mrazem sušený čerstvý zelený Kampotský pepř. Díky speciálnímu procesu lyofilizace jsme dokázali uchovat maximální kvalitu a autentickou chuť pravého zeleného čerstvého Kampotského pepře - z Kambodže až na váš talíř tak, jak jste si vždycky od nás přáli.

Hledáte něco skutečně exklusivního? Pak jste na správné adrese. Právě se totiž díváte na lyofilizovaný zelený pepř, světový unikát, který je výsledkem našeho dlouhého přemýšlení, jak až do Evropy dovézt delikátní chuť čerstvě utrženého zeleného pepře z pepřové liány.

Toho se nám nakonec podařilo dosáhnout díky lyofilizaci, tedy hlubokému sušení pepřových zrn pomocí mrazu. Díky tomuto procesu si pepř uchová maximální kvalitu a autentickou chuť, která je nesrovnatelná s jakýmkoliv jinými druhy pepře. Navíc je jemně dochucen naším solným květem.

Takto upravený pepř stačí doma namočit do tekutiny či oleje, ze kterého si kulička opět nasaje vláhu a vrátí se do podoby těsně po utržení. Stejně tak se navrací i jejich chuť, která se perfektně hodí k tmavému masu, do omáček, těstovin, ke světlému masu, ale můžete si je užívat i jen tak, třeba jako kapary.

Pepřová zrna exportovaná na váš stůl pocházejí z produkce malých rodinných farem, které k pěstování pepře přistupují s poctivostí a tradičními postupy, které jsou v této oblasti využívány po stovky let. My od nich pepř vykupujeme za co nejférovějších podmínek. Zrna si v průběhu exportu procházejí několikanásobnou selekcí, která zaručuje, že se na váš stůl dostává ta nejautentičtější chuť a vůně z Kambodže.

Chuť i vůně jsou v tomto případě nesrovnatelné s klasickým pepřem, který je k dostání v supermarketech. Je výrazná, bohatá, a přesto delikátní a jemná.

Navíc je pepř z Kampotu unikátem, který v klasickém obchodě rozhodně nenajdete.


Lyofilizovaný zelený Kampotský pepř

Naprostý světový unikát - mrazem sušený čerstvý zelený Kampotský pepř. Speciální proces lyofilizace pro uchování maximální kvality, čerstvosti a chuťových akcentů pravého čerstvého Kampotského pepře - z Kambodže až na váš talíř! 100% organický fair trade produkt, s láskou sbíraný. Při spojení s tekutinou či olejem kulička zpět nasaje vláhu a chutná jako čerstvá - hodí se perfektně ke steakům, na přípravu omáček, do těstovin, na masa či nadrcený na grilování. Nedávejte do mlýnku, používejte celý či drcený v hmoždíři.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace