DETAIL PRODUKTU:

Hrubozrnná mořská sůl z Kampotu - vhodná do mlýnku (120g), .pepper..field

Objednávkové číslo:
Kampot-sůl120g


EAN:
8594202071354


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (6 ks)CENA BEZ DPH
88,40 Kč
CENA S DPH
99,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

- 120g hrubozrnné mořské soli té nejvyšší kvality
- Sbíráno v provincii Kampot v Kambodži
- Baleno v uzavíratelném Doypack sáčku
- Ideální drtit v mlýnku
- Vhodné ke každodennímu vaření, konzervování, marinováni i zdobení
- Jemná chuť mořských minerálů

Kambodžská 100% přírodní mořská sůl je nerafinovaná, hrubozrnná, čistá sůl zpracovávaná tradičním a ekologickým způsobem pomocí odpařování vody z mořských salin.

Využijete ji pro každodenní vaření ve vaší kuchyni; k solení, zdobení, nakládání, konzervaci či marinování.

Díky svému přírodnímu složení má tato kvalitní hrubozrnná mořská sůl vyšší nutriční hodnoty a dokonale zvýrazní chutě ve vašem jídle.

Přírodní hrubozrnná mořská sůl ze samého srdce provincie Kampot dosahuje výjimečných vlastností zejména díky šetrnému a ekologickému zpracovávání, které se po staletí nezměnilo - jediné, co k výrobě této soli farmáři používají, je čistá mořská voda, slunce a vítr. Díky unikátním mikroklimatickým podmínkám Kampotu je tato mořská sůl obohacena o více než 70 minerálů a stopových prvků, které se díky jejímu přírodnímu charakteru snadno vstřebávají do jídla a působí prospěšně také na lidský organismus.

Kvalitní, nerafinovaná mořská sůl má vyšší nutriční hodnotu a zvýrazňuje chuťové vlastnosti použitých surovin v pokrmu. Je vhodná ke každodennímu vaření; k solení, jako ozdoba na pečivo, při nakládání či konzervování masa, ryb, zeleniny, do marinád, na steaky, či na méně typické pečení v solné krustě nebo naopak velmi typické grilování. 

Ve vaší kuchyni vytvoří s naším Kampotským pepřem nepřekonatelnou dvojici, kterou už nebudete chtít vyměnit. Jako příjemný bonus je pak její vzhled - krystaly jsou souměrné a velké až 5 mm.

Kambodžskou přírodní sůl zpracovávají malé farmářské rodiny, které se jejím sběrem zabývají již po generace. Cílem tohoto rodinného podniku je produkovat tu nejkvalitnější udržitelnou sůl, zachovávat rodinné tradice a podporovat a rozvíjet svou komunitu. Všechny druhy soli získávají tradičním způsobem - pomocí odpařování té nejčistší kambodžské vody z mořských salin a ručním sběrem. My ji od nich vykupujeme napřímo, bez prostředníků a pomáháme nastolovat férové platové podmínky v celé oblasti. K vám se tak dostane kvalitní, čistá mořská sůl ve svých dokonalých přírodních krystalických tvarech. Přímo od farmářů až do vaší kuchyně.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace