DETAIL PRODUKTU:

Don Papa Rum 7y 40% 0,7 l

Objednávkové číslo:
012847


EAN:
4809015157015


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (2 ks)CENA BEZ DPH
908,21 Kč
CENA S DPH
1 099,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Dopřejte si neopakovatelný zážitek ze světa chutí, vůni a kvalitního alkoholu. Filipínský rum z cukrové třtiny vás přivítá originálním designovým obalem, který ukrývá rum příjemně lehké, vyvážené a ovocné chuti. Tajemství lahodné chuti spočívá v kvalitních surovinách a tradiční výrobě. Hlavní složkou je cukrová třtina z úpatí hory Mt. Kanlaon na Filipínách, kde panuje příznivé vlhké klima a úrodná vulkanická půda. Cukrová třtina se fermentuje v palírně, poté se destiluje a zraje ve speciálně upravených dřevěných sudech vyrobených z amerického dubu. Proces zrání trvá až sedm let. Výsledkem dalšího zpracování je kvalitní rum nevšední chuti, delikátní vůně a jemné jantarové barvy. Don Papa Rum v překladu znamená „pantáta“. Užijte si chvíle pohody stylově, se sklenkou lahodného rumu v ruce.

Tajemství lahodné chuti
Hlavní surovinou je cukrová třtina z úrodného úpatí hory Mt. Kanlaon na Filipínách. Perfektní kombinace klimatu, geografie a bohaté vulkanické půdy na ostrově je ideální pro cukrovou třtinu a její zpracování.

Objevte legendu
Rum Don Papa byl vytvořen jako pocta charismatickému vůdci z ostrova Negros - Papa Isio, jenž je symbolem nezávislosti ostrova během revoluce, která probíhala v roce 1890.

Tradiční výroba
Cukrová třtina se fermentuje v palírně. Poté následuje destilace a zrání ve speciálně upravených a ošetřených dřevěných sudech vyrobených z amerického dubu. Proces zrání může trvat až sedm let. Za tu dobu chuť rumu krásně nasaje aroma dubových sudů. Pak se směs filtruje přes uhlí, což je předposlední fáze výroby.

Nezaměnitelná chuť a vůně
Výsledkem precizního výrobního procesu je kvalitní filipínský rum pyšnící se nevšední chutí a vůni. Na špičce jazyka ucítíte příjemné lehké ovocné aroma, poté se na patře na plno rozvine jemná chuť, která přechází v intenzivní závěr s tóny vanilky, medu a kandovaného ovoce.

Jak si nejlépe vychutnat Don Papa Rum
Udělejte si pohodlí a nalijte si sklenku svého oblíbeného rumu. K maximálnímu požitku a dokonalému rozvinutí chutí a vůní vám postačí pár kostek ledu. Nic víc nepotřebujete. Jantarová barva rumu ve spojení s chladivým ledem nabídne působivý vizuální požitek.

Výrobce: Don Papa
Alkohol: 40 %
Doba zrání: 7 let
Druh rumu: tmavé
Druh balení: holá láhev
Objem: 0.7 l
Původ: Filipíny
Typ sudu: Bourbon, Oak

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace