DETAIL PRODUKTU:

Dětský difuzér se zvlhčovačem vzduchu, Nobilis Tilia

Objednávkové číslo:
T0335


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (6 ks)CENA BEZ DPH
817,31 Kč
CENA S DPH
989,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

(i) V ceně zahrnut recyklační poplatek: 2,90 Kč bez DPH / 3,51 Kč s DPH

POPIS PRODUKTU:

Zdravé aroma éterických olejů a barevné podsvícení promění každý dětský pokoj v útulné místo k odpočinku, spánku i radostnému dovádění. Aromalampy se svíčkou nejsou pro dětské pokoje bezpečné a klasickým difuzérům zase schází dětská roztomilost. Proto nabízíme keramický difuzér v designu sovičky, který pomocí vody a ultrazvuku rozptyluje po místnosti jemnou mlhu éterických olejů. Ty se tak nepřepalují nad svíčkou, ale zachovávají si své aktivní vlastnosti. Barevné odstíny tyrkysové, zelené, žluté, oranžové, červené, růžové, fialové a modré vykouzlí v místnosti magickou atmosféru, u které se dětem bude příjemně usínat. Podbarvení však můžete vypnout, a pokud se odpaří všechna voda, difuzér se vypne automaticky sám.


Komu udělá radost?
Všem rodičům, kteří chtějí do péče o děti zapojit aromaterapii a dětem, pro které se difuzér-sovička stane oblíbenou barevnou a voňavou lampičkou. Difuzér je vhodný pro každodenní použití pro prostory až do 50 m2.

Použití: Naplňte vnitřní nádobku difuzéru vodou a přidejte 10-15 kapek éterického oleje nebo směsi olejů, které jsou vhodné pro děti. Difuzér uzavřete a přístroj zapněte stlačením horní části sovičky. Podrobný návod k použití a čištění zařízení je součástí difuzéru. Do difuzéru nepatří rostlinné oleje.


Návod k difuzéru naleznete zde.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace