DETAIL PRODUKTU:

Čakrový náramek kov a sedm polodrahokamů trojitý

Objednávkové číslo:
BJEW-JB02331-03


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (3 ks)CENA BEZ DPH
90,08 Kč
CENA S DPH
109,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Excelentní trojitý čakrový náramek z vroubkovaného kovu a kousků sedmi drahých kamenů, v němž spolu ladí v dokonalé harmonii stříbřitá krása lesklého kovu s veselými barvami polodrahokamů. Ukažte své módní cítění tímto tak elegantním a atraktivním náramkem. Kombinace kousků kamenů, vložených spolu s malými ocelovými korálky mezi stříbřitý kov, je doplněna o dva přívěsky - malé srdíčko,jež přináší lásku, a slabiku Óm, jež je výrazem naší vnitří duchovní síly. Velikou výhodou, je že náramek lze libovolně uzpůsobit velikosti každé ruky! Ilustrativní vyobrazení, kupujete přírodní materiál, jednotlivé náramky se mohou od doprovodných fotografií lišit velikostí, barevným odstínem a tvarem kamenů.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 24 cm. Náramek je díky značné flexibilitě paměťového ocelového drátu možno přizpůsobit téměř jakémukoliv obvodu ruky.

V tomto půvabném šperku je sedm polodrahokamů - rudý granát, oranžový karneol, růžový růženín, zelený avanturín, světle-modrý chalcedon, tmavě-modrý lapis lazuli a levandulově fialový ametyst. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace