DETAIL PRODUKTU:

Ametyst lapač snů přívěsek na řetízku

Objednávkové číslo:
NJEW-JN01909 AM


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (1 ks)CENA BEZ DPH
80,99 Kč
CENA S DPH
98,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Přívěsek Lapač snů s ohlazenými kousky a korálkem ametystu s řetízkem. Lapače snů jsou určeny pro klidný spánek, pro potlačení nočních můr. Délka přívěsku je cca 9 cm, délka řetízku cca 39 cm, kovové části jsou z obecného kovu, bižuterní zapínání. Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, kdy se může lišit barevnost a struktura kamene od doprovodných fotografií. Vždy však obdržíte prstýnek srovnatelné kvality.

Fialová barva střapce symbolizuje znalosti, intuici, moudrost, moc, vznešenost, luxus a ambice.
Fialová barva aktivuje 6. čakru, čakru Třetího oka - Ajnu.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou podpůrnou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá se zavislotí s alkoholem a při jiných závislostech.

Využití:  udává se, že zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a metabolismus, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Hojí podlitiny, otoky a rány.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace