DETAIL PRODUKTU:

Akvamarín a ocel módní náramek trojitý

Objednávkové číslo:
BJEW-JB02331-02


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (3 ks)CENA BEZ DPH
103,30 Kč
CENA S DPH
125,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Blankytně modrá barva oceánu, to je charakteristika tohoto excelentního trojitého módního náramku z oceli a kousků akvamarínu, v němž spolu ladí v dokonalé harmonii stříbřitá krása lesklého kovu a jemná modrá barva akvamarínu. Kouzelně modrý náramek již od pohledu navozuje pocity jiskřivě modrého dne, plného radosti, štěstí a optimismu. Ukažte své módní cítění tímto tak elegantním a atraktivním náramkem. Kombinace kousků akvamarínu,  vloženého spolu s malými ocelovými korálky mezi stříbřitý kov - náramek lze libovolně uzpůsobit velikosti každé ruky! Ilustrativní vyobrazení, kupujte přírodní materiál, jednotlivé náramky se mohou od doprovodných fotografií lišit velikostí, barevným odstínem a tvarem kamenů.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 26 cm. Náramek je díky značné flexibilitě paměťového možno přizpůsobit téměř jakémukoliv obvodu ruky.

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování, zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci.

Využití: zajišťuje dobré zdraví, mírní bolesti zubů, pomáhá při problémech s očima, žaludkem, jícnem, čelistmi, bolestmi v krku, sennou rýmu, uvádí do rovnováhy štítnou žlázu, působí na svalovou hmotu.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace