DETAIL PRODUKTU:

Absinth St. Antoine 70% 0,5 l, Žufánek

Objednávkové číslo:
065098


EAN:
8594053940908


SKLADEM U NÁS NA PRODEJNĚ:
ANO (2 ks)CENA BEZ DPH
742,93 Kč
CENA S DPH
899,00 Kč
MNOŽSTVÍ
ks

POPIS PRODUKTU:

Na kvalitním alkoholu nemá smysl šetřit. Tento tradiční lahodný mok je toho dobrým důkazem. Získáte opravdovou kvalitu, absint připravený průtahovou destilací vybraných bylin podle původního receptu a původního postupu, ze stoprocentně přírodních ingrediencí, jako je pelyněk pravý a pelyněk pontský, to vše bez umělých sladidel, barviv a aromat. Vstupte do světa pravého, poctivého a kvalitního absintu, který si vás zcela podmaní. Málokterý nápoj má navíc tak dlouhou tradici a těší se takové oblibě, že si ve své době na něm pochutnávali takové osobnosti, jako je například Vincent Van Gogh, Ernest Hemingway, Henri de Toulouse-Lautrec a další. Nechte se zlákat i vy.

Výrobní postup

Základem je jemný líh z lihovaru Kojetín, ve kterém se macerují pečlivě vybrané přírodní byliny, jako je například pelyněk pravý, fenykl, anýz, meduňka a další. Po maceraci následuje destilace, ze které vzejde čistý destilát, do kterého se poté přidají další bylinky, aby dodaly specifickou barvu a chuť.

Jak si ho vychutnáte nejlépe

Pro dokonalý požitek doporučujeme absint připravit pomalým přiléváním ledové vody v poměru jedna ku třem. Výsledkem je opravdu lahodný bylinný nápoj obsahující podíl alkoholu stejný jako má například víno. Takto můžete z celé jedné láhve pohodlně připravit přibližně dva litry absintu.

Opravdová kvalita

Za opravdu kvalitní láhev dobrého absintu se jistě vyplatí si připlatit. Žufánek je poctivá česká moravská značka, která své produkty vyrábí s láskou a nadšením, z kvalitních přírodních surovin z vlastních sadů a zahrad, podle tradičních postupů. Můžete se těšit na stylové láhve, výjimečnou chuť a podmanivou vůni.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.
V pořádku
Další informace